0

Нет товаров в вашей корзине

Patalynės komplekto dalių skaičius

Patalynės komplekto dalių skaičius

Patinka?

Powered By JFBConnect

PDF
Печать
E-mail
27.05.2014 16:44

nuolaidos taškaiLojalumo taškai

Perkant bet kurią prekę (virš 60 lt) internetinėje parduotuvėje, jūsų sąskaitoje bus kaupiami lojalumo taškai, kuriuos vėlesniuose pirkimuose bus galima panaudoti kaip nuolaidą. Taškai gaunami perkant prekę ir skaičiuojami nuo prekės kainos (10% nuo sumos). Taškų ir Litų santykis yra 5:1.

Lojalumo taškų kodas

Kiekvienas vartotojas turi unikalų lojalumo taškų kodą, kuriuo gali pasidalinti su savo draugais, o jiems apsiperkant parduotuvėje, 20 lojalumo taškų papildys kiekvieno iš jų sąskaitą. Pvz.: duodate draugui kodą, kurį jis įveda apsipirkimo metu. Tuomet ir jūsų draugas, ir jūs gaunate po 20 lojalumo taškų. Kodą rasite paspaude ant Mano profilis > Lojalumo taškų kodas. Turite būti prisijungę.
Paprasta, patrauklu, verta dalintis!

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į mus el. paštu Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript arba telefonu +370 685 59 111.

Linkime malonios patirties perkant mūsų parduotuvėje.

PDF
Печать
E-mail
03.05.2013 12:45

Nuo senų laikų partnerių harmoningų meilės santykių rodikliu yra laikomas intymumas. Miegamasis - tikra vyro ir žmonos meilės išraiška. Viskas čia yra svarbu: lova, neapkrovimas kitais baldais, patalynė, naktinė lempa ir daugelis kitų elementų. Nepriklausomai nuo to, ar jūs viena (-s) šiuo metu, ar ne, jūsų miegamasis turi kelti mintis apie beprotišką malonumą, poilsį, pasitenkinimą, geismą.

PDF
Печать
E-mail
20.04.2013 17:03

Atėjus pavasariui daugelis moterų ir merginų pradeda rūpintis per žiemą padidėjusiu svoriu. Sėslaus gyvenimo būdo ar vakarų prie televizoriaus, su karšto šokolado puodeliu ar užkandžiais, pasekmės jaučiasi ir ant rūbų. Tada dauguma griebiasi griežtų dietų, t.y. ,,mono dietų“, badavimo, liekninamųjų tablečių, kad kuo greičiau vaizdas veidrodyje pagražėtų. Bet kas tada atsitinka? Organizmui būna šokas, greitai numesti kilogramai taip pat greitai ir sugrįžta, kai kada net dvigubai.

PDF
Печать
E-mail
07.04.2013 16:58

Psichologai skambina pavojaus varpais: nemiga – XXI amžiaus rykštė. Ją gali sukelti ne tik beprotiškas gyvenimo tempas, rūpestis dėl karjeros, informacijos gausa, bet ir netinkamai įrengtas miegamasis. Miegamasis, kuriame praleidžiame trečdalį savo gyvenimo, kasnakt turėtų sugrąžinti dvasios harmoniją. Todėl šią erdvę specialistai pataria rengti itin skrupulingai.

 

PDF
Печать
E-mail
07.02.2013 17:32

Šiemet Šv. Valentino dienos proga amerikiečiai pasiruošę išleisti apie 18,6 mlrd. dolerių (47,5 mlrd. litų). Ši šventė JAV laikoma antra pagal populiarumą (Šv. Kalėdos pirmoje), taigi gyventojai nenusiteikę taupyti. PatalyneNamams.lt besistebėdama nusprendė palyginti juos su Lietuvos gyventojais.

<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>
Puslapis 1 iš 6

Ypatingos prekės

Результаты 6 из 21 Rodyti daugiau