Кokybiškų prekių grąžinimo sąlygos

Jeigu Jūs esate nepatenkinti įsigytomis prekėmis, jas galite mums grąžinti per 7 darbo dienas nuo jų pristatymo dienos. Grąžinti prekes galite, jei Prekės nenaudojote, originali pakuotė yra nesugadinta ir nesuplėšyta, prekė privalo būti pilnai sukomplektuota, nepraradusi geros prekinės išvaizdos.

Pinigus už nepatikusias ir grąžintas prekes pervesime Jums per 15 darbo dienų nuo prekės grąžinimo dienos. Kurjerio pristatymo išlaidos už grąžinamas ar keistas prekes yra nekompensuojamos.

 

Prekės kurių negalite grąžinti:

Prekės, kurios yra pagaminamos pagal Jūsų pateiktus specialius išmatavimus (ne standartinių išmatavimų) yra negrąžinamos.

 

Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos

Jeigu Jūs įsigijote nekokybiškas, su defektais prekes ar mes per klaidą atsiuntėme prekes, kurių Jūs neužsakėte, galite mums grąžinti arba pakeisti jas kitomis.

Prekių grąžinimo išlaidas kompensuojame.

Nekokybiškas prekes mes galime pakeisti kitomis kokybiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus už prekes. Jeigu nekokybiškos prekės keičiamos, tuomet jas išsiųsime per 1- 2 darbo dienas. Jei prekę norite grąžinti, pinigus į Jūsų sąskaitą pervesime per 15 darbo dienų nuo prekės pristatymo mums.